UA-113412744-1
Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Ajankohtaista

Hei hyvät jäsenet!

Torstain JUMPPA uhkaa loppua, ellei  saada 2-4 uutta jumppaajaa. Jumppa on tehokas, mutta kunnon huomioon ottavaa, liikunta osiossa on ohjelma.

Tule tutustumaan to 14.2. klo 17:00 Kainuun Fysioterapiaan (Akseli ja Elina)

ti 12.2. klo 12-14 Harrastepiiri,

ma 18.2. klo 17:00 FIPRO-kerho

ti 19.2. klo 12-14 Harrastepiiri, Asahi-liikunta osuus klo 13-14 vertaisohjaaja Arja Karjalainen.

ma 25.2. klo 17 Jäsenilta, vieraana NOSH-vaatekutsuyrittäjä                  Outi- Maria Haataja,
https://nosh.fi/page/508/nosh-edustaja-outi-maria-haataja, https://nosh.fi/category/300/naisten-uutuudet Näytä lisää

 

YSTÄVÄNPÄIVÄ tarjous reumayhdistyksen jäsenille

Kari Tapio 15 kesää laulunäytelmään - 2 yhden hinnalla!
to 14.3. Kajaani, Kongressi- ja kulttuurikeskus Kaukametsä klo 19 Kari Tapio 15 kesää -laulunäytelmä

Lippuvaraukset ja maksut yhdistykselle 26.2.2019 mennessä. Kun teet tilauksen, niin ilmoita 1 (sis. 2 lippua 35 €). @-mail: kajaanin.reumayhdistys@gmail.com, puh. 0400787127, maksut toimistolle tai kerhojen yhteydessä.

 

Tutun Tupa 

 

Kajaanin reumayhdistys ry

HALLITUS

Puheenjohtaja Laila Lukkari         040 078 7127          laila.lukkari@gmail.com

Varapuh.johtaja. Mirja Atjonen    044 370 8956          mirja.atjonen@gmail.com

Sihteeri Liisa Haverinen                044 284 2138         liisa.haverinen@gmail.com

Rah.hoit. Kukka-Maaria Kemppainen

                                                          040 044 733 80 kukka-maaria.kemppainen@hotmail.com

 Hallituksen muut varsinaiset jäsenet:

Raija Blomqvist                               050 493 8512           raija.blomqvist@hotmail.com

Hallituksen varajäsenet:

Ainomarja Sissala                           044 971 0302           ainomarja.sissala@gmail.com

Mirja Toivonen                                040 717 1424           mirja.toivonen26@luukku.com

 Kirjanpitäjä Eija Tuohino              045 141 8388           eija.tuohino1@gmail.com

VASTUUHENKILÖT

Jäsenasiat             Pirjo Heikkinen

Kotisivut                Laila Lukkari

Harrastepiiri         Eija Tuohino, Laila Lukkari

Jäsenillat                Raija Blomqvist, Mirja Atjonen

Liikunta                 Laila Lukkari

Toimisto                Eija Tuohino

 Vaalivastaava       Ainomarja Sissala       

Fibro-ryhmä         Kukka-Maaria Kemppainen

Tedotus                Laila Lukkari ja Liisa Haverinen

Matkat ja retket Pirjo Heikkinen ja Eija Tuohino.


SUOMEN REUMALIITON TOIMIHENKILÖT KAINUUSSA

Valtuuston varsinainenjäsenTuula Grönlund                                           050 322 1812

Aluetoimikunnan varsinaiset jäsenet

Pentti Kyllönen Kuhmo pj                                                                            040 021 8854

Tuula Grönlund Kajaani                                                                               050 322 1812

Anja Jokelainen Vuolijoki varajäsen                                                            08 688 5169