UA-113412744-1
Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Ajankohtaista

 

Ma 17.12. klo 17:00  ravitsemusterapeutti Laura Heikkilän luento reumasairaille soveltuvasta ravinnosta.

https://www.reumaliitto.fi/fi/terveytta-edistava-ruokavalio

Joulukahvit jäsenille, tervetuloa.

Tutun Tupa 

 

Kajaanin reumayhdistys ry

HALLITUS

Puheenjohtaja Laila Lukkari          040 078 7127          laila.lukkari@gmail.com

Varapuh.johtaja. Mirja Atjonen     044 370 8956          mirja.atjonen@gmail.com

Sihteeri Pirjo Heikkinen                  044 300 8919          pirjotuulikki.heikkinen@gmail.com

Rahastonhoitaja Eija Tuohino        045 141 8388          eija.tuohino1@gmail.com

 

Hallituksen muut varsinaiset jäsenet:

Raija Blomqvist                                 050 493 8512           raija.blomqvist@hotmail.com

Eila Leinonen                                     050 343 8826

Hallituksen varajäsenet:

Ainomarja Sissala                              044 971 0302           ainomarja.sissala@gmail.com

Mirja Toivonen                                   040 717 1424           mirja.toivonen26@luukku.com

 

VASTUUHENKILÖT

Jäsenasiat     Pirjo Heikkinen

Kotisivut        Laila Lukkari

Harrastepiiri Eija Tuohino

                        Laila Lukkari

                        Eila Leinonen

Jäsenillat        Raija Blomqvist

                        Mirja Atjonen

Vertaistukihenkilö Minna Romppainen                                                  040 589 5807           

                                                                                       minna.romppainen@gmail.com

SUOMEN REUMALIITON TOIMIHENKILÖT KAINUUSSA

Valtuuston varsinainenjäsenTuula Grönlund                                           050 322 1812

Aluetoimikunnan varsinaiset jäsenet

Pentti Kyllönen Kuhmo pj                                                                            040 021 8854

Tuula Grönlund Kajaani                                                                               050 322 1812

Anja Jokelainen Vuolijoki varajäsen                                                            08 688 5169